Rewelacyjne efekty pracy zdalnej Studentów

Nasi dzielni studenci w czasie nauki zdalnej pracują intensywnie i niezwykle kreaktywnie. Jednym z przykładów jest film, który przedstawia koncepcję zagospodarowania Parku Wieniawskiego w Poznaniu. Jest efektem pracy Studentek I roku studiów II stopnia na kierunku Architektura krajobrazu: inż. arch. kraj. Marty Golis, inż. arch. kraj. Lidii Dudek i inż. arch. kraj. Marty Migdał.

Praca została wykonana pod kierunkiem dr inż. arch. kraj. Miłosza Walerzaka z Katedry Terenów Zieleni i Architektury Krajobrazu WOAK UPP, w ramach przedmiotu Projektowanie zintegrowane I.

Zapraszamy do zapoznania się z PROJEKTEM

Prof. UPP. dr hab. Piotr Urbański