XIII edycji Targów Pracy UPP „JOB4YOU”

Targi Pracy są jednym z najważniejszych wydarzeń o charakterze ogólnouczelnianym.

To świetna okazja do współpracy gospodarczej i integracji 3 sfer rynku na linii BIZNES - EDUKACJA - STUDENT. Organizatorem wydarzenia jest Biuro Karier Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Dzięki organizacji Targów studenci i absolwenci mają możliwość zapoznania się z wymaganiami rekrutacyjnymi, procedurami rekrutacji oraz zasadami budowania ścieżek kariery zawodowej w przedsiębiorstwach z danej branży.

Spotkania z Pracodawcami na nieformalnym gruncie to okazja do zdobycia doświadczenia zawodowego, dzięki skorzystaniu przez firmy z programów stażowych, mentoringowych i ambasadorskich oraz wizyt studyjnych, co ostatecznie umożliwia znalezienie odpowiednich pracowników do pracy.

Dodatkowo jest to doskonała okazja do budowania marki pracodawcy oraz odejścia od szablonowego podejścia do przeprowadzania rekrutacji w standardowych warunkach. W ramach tegorocznej edycji targów pracy proponujemy dodatkowo wystawcom możliwość realizacji wstępnych rozmów rekrutacyjnych z kandydatami.

Zapraszamy również firmy, które dysponują ofertami pracy dla studentów-obcokrajowców.

Termin: 22 kwietnia 2020 r.

Miejsce: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Collegium Maximum, ul. Wojska Polskeigo 28