Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility XXI sesję naukową z cyklu Dwugłos Nauki pod tytułem: CYBERNETYKA, BEZPIECZEŃSTWO, PRYWATNOŚĆ | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Oddział PAN w Poznaniu uprzejmie zaprasza Państwa na XXI sesję naukową z cyklu Dwugłos Nauki pod tytułem: CYBERNETYKA, BEZPIECZEŃSTWO, PRYWATNOŚĆ.

W czasie sesji będą omawiane bezpieczne rozwiązania zabezpieczające dane cyfrowe w dobie ataków na środowisko sieciowe oraz ochrona prywatności i wolności człowieka w cyberświecie.

Sesja odbędzie się w czwartek, 28 listopada 2019 r. w Sali Turkusowej w Pałacu Działyńskich w Poznaniu przy Starym Rynku 78 (II piętro).

Początek o godzinie 10.00. Wstęp wolny.