Zaproszenie na spotkanie Komisji Biologicznej Wydziału III Matematyczno-Przyrodniczego PTPN

Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk, Wydział III Matematyczno-Przyrodniczy, Komisja Biologiczna serdecznie zaprasza członków i sympatyków PTPN na spotkanie, które odbędzie się 26 lutego 2020 roku  o godz. 16.00 w Sali Posiedzeń PTPN  przy ul. Seweryna Mielżyńskiego 27/29 w Poznaniu.

W programie m.in. wykład pt. „Antocyjany i ich funkcje fizjologiczne", który wygłosi prof. dr hab. Grzegorz Jackowski z Zakładu Fizjologii Roślin, UAM w Poznaniu.