Komunikat Działu Płac i Stypendiów

K O M U N I K A T w sprawie:

Nowego Programu Grupowego Ubezpieczenia na Życie dla pracowników i doktorantów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz członków ich rodzin

W związku z przeprowadzonym postępowaniem przetargowym w zakresie grupowego ubezpieczenia na życie Dział Płac i Stypendiów informuje o konieczności złożenia podpisu na nowych deklaracjach PZU grupowego ubezpieczenia pracowniczego na życie najpóźniej do dnia 18 października 2019 roku.

Polisy obowiązujące w chwili obecnej wygasają z dniem 31 października 2019 roku. Nowe polisy  obowiązują od 1 listopada 2019 roku. Osoby, które nie podpiszą nowej deklaracji ubezpieczeniowej PZU grupowego ubezpieczenia pracowniczego na życie nie będą objęte ubezpieczeniem od dnia 1 listopada 2019 roku.

Informujemy również o możliwości zmiany wariantu zarówno ubezpieczenia na życie jak i ubezpieczenia zdrowotnego. Wszystkich zainteresowane modyfikacją prosimy o zgłaszanie się do dnia 11 października 2019 r.

Deklaracje ubezpieczeniowe można podpisać w Dziale Płac i Stypendiów pokoje nr 8, 9, 11 i 15.

Kierownik Działu Płac i Stypendiów
Magdalena Szwed