Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Mebel SMART autorstwa studentki UPP z kolejną nagrodą | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Mebel SMART autorstwa studentki UPP z kolejną nagrodą

Wczoraj, 12 marca 2019, na targach Meble Polska 2019 poznaliśmy laureatów konkursu o Złoty Medal MTP, jednej z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych nagród na polskim rynku.

Wśród wyróżnionych przez Sąd Konkursowy produktów znalazł się wielofunkcyjny mebel do spania, przechowywania i pracy pod nazwą handlową SMART, który stanowił przedmiot pracy dyplomowej Zuzanny Klorek, absolwentki Wydziału Technologii Drewna UPP.

Projekt został poddany procesowi komercjalizacji, który przeprowadził zespół Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Nabywcą licencji na technologię w skład, której wchodzi nagrodzony wzór przemysłowy została firma Idźczak Meble. Przypomnijmy, że w zeszłym roku mebel SMART otrzymał również nagrodę "Diament Meblarstwa".

Rzecznik prasowy UPP