Naukowcy z UPP w zespole doradczym MNiSW

Dwoje pracowników Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach: prof. dr hab. Piotr Tryjanowski (dyrektor Instytutu Zoologii) oraz dr Ewa Sell-Kubiak (adiunkt w Katedrze Genetyki i Podstaw Hodowli Zwierząt)  powołani zostali do  Zespołu doradczego MNiSW do oceny wniosków o stypendia MNiSW dla wybitnych młodych naukowców na kadencję do końca 2021 roku.

Pani dr hab. Agata Chmurzyńska - Dyrektor Instytutu Żywienia Człowieka i Dietetyki z Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu (Wydział Nauk o Żywności i Żywieniu) powołana została do zespołu doradczego do oceny wniosków i raportów w ramach programu „Doktorat wdrożeniowy”.

Serdecznie gratulujemy.