Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Obóz górski PTTK „Góry Kaczawskie i Izerskie’2017” | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Obóz górski PTTK „Góry Kaczawskie i Izerskie’2017”

Koło PTTK Pracowników UP zaprasza na wakacyjny obóz górski: „Góry Kaczawskie i Izerskie’2017” w terminie od 30.07. do 13.08.

Dojazd i powrót do Poznania indywidualnie. Noclegi są zarezerwowane w następujących miejscach i terminach:

• Komarno (agroturystyka) – 30.07.-02.08.
  • Jawor (hotelik) – 02.-06.08.
  • Świeradów Zdrój (dom wczasowy) – 06.-13.08.

W programie obozu codzienne wycieczki górskie najatrakcyjniejszymi szlakami turystycznymi w Górach Kaczawskich (wraz z Pogórzem) i Izerskich (również z przejściem na stronę czeską). Góry Izerskie pozostają nieco w cieniu sąsiednich Karkonoszy, ale należą do częściej odwiedzanych pasm górskich. Natomiast Góry Kaczawskie i ich Pogórze to mało popularny, a ze wszech miar zasługujący na poznanie fragment Sudetów.

Uczestnicy biorą udział na własną odpowiedzialność i sami się ubezpieczają. Odpłatność: 1250,- złotych od osoby obejmuje noclegi, śniadania i tzw. obiadokolacje (czyli obiady w porze kolacji). Rezerwacja miejsc tylko po opłaceniu uczestnictwa. Liczba miejsc ograniczona. W przypadku rezygnacji z udziału w obozie i braku chętnych na liście rezerwowej wpłata nie ulega zwrotowi.

Szczegółowe informacje i zapisy u organizatora obozu (Jerzy Świgoń, tel. kom. 501 802 124).

ZAPRASZAMY!!!