Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility SZKOLENIE NA UPP „WYKORZYSTANIE ELEMENTÓW COACHINGU W PSYCHODIETYCE” | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

SZKOLENIE NA UPP „WYKORZYSTANIE ELEMENTÓW COACHINGU W PSYCHODIETYCE”

Na przełomie lutego i marca bieżącego roku Biuro Karier zorganizowało kolejne szkolenie w ramach rozwoju kompetencji studentów naszej Uczelni.

Tym razem w szkoleniu pt.: „WYKORZYSTANIE ELEMENTÓW COACHINGU W PSYCHODIETYCE” wzięły udział studentki ostatniego roku dietetyki. Podczas warsztatów uczestniczki dowiedziały się, co można wykorzystać z narzędzi coachingowych w pracy z klientem dietetycznym, by lepiej pomóc swojemu klientowi na różnych etapach ich wspólnej pracy. Studentki dowiedziały się również, jakie mają mocne strony, co je wyróżnia i jak mogą wykorzystać markę osobistą w pracy dietetyka. 4 - dniowe szkolenie przeprowadziła pani Aleksandra Borowska, Coach i Trener.

Szkolenie było dla studentek ostatniego roku doskonałym uzupełnieniem umiejętności zdobytych podczas „Warsztatów z przedsiębiorczości” prowadzonych przez doradcę ds. przedsiębiorczości, panią Kingę Kaczmarczyk oraz warsztatów organizowanych co roku przez Biuro Karier w ramach „Akademii Kompetencji”.