Wyjazd studyjny na wystawę Agritechnica 2017

Studenckie Koła Naukowe Inżynierii Rolniczej oraz Rolników zapraszają do udziału wyjeździe studyjnym na międzynarodową wystawę Agritechnica 2017.

Studenckie Koła Naukowe Inżynierii Rolniczej oraz Rolników wraz z Dyrekcją Instytutu Inżynierii Biosystemów zapraszają do wzięcia udziału w wyjeździe studyjnym na międzynarodową wystawę techniki rolniczej Agritechnica 2017. Program wyjazdu obejmuje dwa dni zwiedzania wystawy zlokalizowanej na terenach targowych w Hanowerze. Dodatkowymi atrakcjami będą wizyty w fabryce firmy Claas w Harsenwinkel oraz w Centrum Badawczym Technologii należącym do DLG, w którym przeprowadzane są między innymi testy ciągników i maszyn rolniczych.

Termin wyjazdu: 14 – 17 listopada 2017 r.

Więcej szczegółów dotyczących wyjazdu zamieszczono w załączonym zaproszeniu.

Mirosław Czechlowski