Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Ruszyła rejestracja na Startup Day w ramach Impact'21 - liczba miejsc ograniczona! | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Wydarzenie odbędzie się 28.10 w godz. 9.00-15.00 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Stypendia? A to nie jest przypadkiem tylko dla uczniów szkół podstawowych?” – jako Fundacja Dobra Sieć, prowadząca największy w Polsce program stypendialny MojeStypendium.pl, często słyszymy to pytanie. A więc odpowiadamy:

Ruszyła strona Startup Day organizowanego w ramach Impact'21 edycja jesień - a wraz z nią rejestracja i zapisy na warsztaty!

Startup Day - skierowany do uczniów i studentów, chcących rozwijać własny biznes lub mający pomysł na biznes; do osób szukających swojej ścieżki kariery i zainteresowanych przedsiębiorczością oraz nowymi technologiami związanymi np. z gospodarką niskoemisyjną, do młodych startupowców, potrzebujących wsparcia przy rozwijaniu własnego pomysłu.

UDZIAŁ JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNY!

Każdy uczestnik wydarzenia musi zarejestrować się indywidualnie i wybrać 3 interesujące go warsztaty.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego gdyby ktoś z Państwa podopiecznych lub znajomych młodych przedsiębiorców był szczególnie zainteresowany udziałem - bardzo proszę o kontakt.

Podczas tegorocznego Startup Day przygotowujemy serię warsztatów w grupach 7-10 osobowych, które poprowadzą najlepsi polscy mentorzy.

Na Startup Day zaprosiliśmy także 5 działających już na naszym, krajowym rynku startupów oraz wyjątkowych gości - naszych partnerów, którzy pomagają startupom sfinansować i urzeczywistnić ich biznesowe pomysły i plany.