Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Podręcznik akademicki pt. „Podstawy CAD. Ćwiczenia w Autodesk Inventor” autorstwa naukowca UPP i studentów | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu chętnie angażuje studentów do realizacji przedsięwzięć wychodzących poza standardowy zakres dydaktyki. Dla studiujących to niezwykłe doświadczenie praktyczne oraz duże wyróżnienie, dające początek rozwoju kariery naukowej czy dydaktycznej.

Prof. UPP dr hab. inż. Maciej Sydor oraz student III roku kierunku technologia drewna (Wydział Leśny i Technologii Drewna) Michal Kwella napisali wspólnie podręcznik  Zdjęcie okładki ksiażki z tytułem Podstawy CAD ćwiczenia w Autodesk Inventor i grafiką pzredstawiającą śrubę na błękitnym tle akademicki pt. „Podstawy CAD. Ćwiczenia w Autodesk Inventor”.

Michał Kwella jest autorem dwóch z piętnastu rozdziałów książki, a jego udział w pisaniu polegał na wniesieniu perspektywy studenta do treści podręcznika. Dodatkowo, konstruktywne komentarze do jednego z rozdziałów wniósł inny student kierunku technologii drewna Marcin Łysoń.
Podręcznik ten został wydany przez Wydawnictwo UPP. Recenzentem był prof. Michał Rychlik z Politechniki Poznańskiej.

Wydanie podręcznika zostało dofinansowane w ramach programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Regionalna Inicjatywa Doskonałości” w latach 2019–2023, nr projektu 005/RID/2018/19.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włożyli nieoceniony wkład merytoryczny oraz organizacyjny w wydanie podręcznika (szczególne podziękowania dla Pani Karoliny Błoch z CIiTT).