Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Wiosenne akcje w ramach społecznie odpowiedzialnej uczelni | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Wiosenne akcje w ramach społecznie odpowiedzialnej uczelni

Szanowni Państwo, członkowie wspólnoty uniwersyteckiej, mam zaszczyt zaprosić Państwa na nadchodzący cykl wiosennych wydarzeń podjętych w ramach społecznie odpowiedzialnej Uczelni.

Przygotowane propozycje obejmują:

• Akcję Podziel się ubraniem – edycja wiosenna, w terminie 11-15 marca br. w holu Coll. Maximum, w godzinach 10.00-14.00, otwarte zostanie znane już Państwu miejsce wymiany odzieży wiosennej i letniej. Przekazane na ten cel rzeczy (ubrania, obuwie) powinny być czyste, niezużyte i nadawać się do przekazania w dalsze użytkowanie;
  • Wiosenny kiermasz rękodzieła pracowników, studentów i ich rodzin, który odbędzie się w holu Coll. Maximum w dniach 18-19 marca br. Opiekę nad kiermaszem sprawuje Koło Młodych Menedżerów przy Wydziale Ekonomicznym; Informacji o tej akcji udziela p. dr Dawid Jabkowski  (e-mail: dawid.jabkowski@up.poznan.pl), szczegóły na załączonym plakacie.
  • Światowy Dzień Recyklingu 18 marca br. – w ramach działań wspierających segregację odpadów studenci wszystkich wydziałów prowadzić będą akcję informacyjną o idei i znaczeniu takich działań.

W imieniu organizatorów tj. Konwentu Samorządu Studenckiego UPP, Centrum Wsparcia i Rozwoju UPP oraz Działów Marketingu i Komunikacji oraz Gospodarczego i Zaopatrzenia  serdecznie zapraszam Państwa do zaangażowania się w proponowane działania.

Pełnomocniczka Rektora ds. Społecznej Odpowiedzialności
Prof. UPP dr hab. Magdalena Kozera-Kowalska