Blog

VIII Konferencja Naukowo-Techniczna pt. „Nowe kierunki badań w inżynierii środowiska, energetyce i geodezji"

Celem konferencji jest prezentacja najnowszych wyników badań naukowych i osiągnięć wdrożeniowych z zakresu inżynierii środowiska, energetyki oraz geodezji realizowanych w różnych ośrodkach naukowych w Polsce.

5. KonferencjiaNaukowo-Warsztatowa pt. Hortiterapia jako element wspomagający leczenie tradycyjne,

Konferencja będzie poświęcona zagadnieniom naukowym i aktualnym problemom dotyczącym hortiterapii, czyli poprawy zdrowia fizycznego oraz psychicznego, a także relacji społecznych, poprzez przebywanie i pracę z roślinami, zarówno w ogrodzie, jak i we wnętrzach.

Konferencja naukowa pt. "Problemy zdrowotne tarlaków troci i łososia - ocena zagrożenia"

Celem zorganizowanej konferencji jest stworzenie interdyscyplinarnej platformy, a docelowo projektu naukowego, umożliwiającego przeprowadzenie wielokierunkowych, skoordynowanych abdań, w oparciu o aktualny stan wiedzy z tego zakresu.

Konferencja z okazji 180 rocznicy osiedlenia się Augusta hr. Cieszkowskiego w Wierzenicy

Celem obchodów 180. rocznicy nabycia Wierzenicy przez Augusta Cieszkowskiego jest przypomnienie i utrwalenie w świadomości społecznej Jego zasług dla Wielkopolski oraz promowanie Wierzenicy jako miejsca, gdzie żył i spoczywa.

III Wielkopolska Konferencja Nauka Gospodarce „Partnerstwo nauki i przemysłu źródłem rozwoju"

Celem konferencji jest ukazanie dorobku i możliwości środowiska naukowego działającego na rzecz gospodarki, identyfikacja potrzeb przedsiębiorstw z branży „Life Sciences” oraz integracja obu środowisk.

WEBINARIUM CAB Abstracts™ with Full Text - Pełnotekstowe źródło wiedzy dla stosowanych nauk przyrodniczych

Szukasz pełnotekstowego zasobu, który obejmuje tematy z zakresu stosowanych nauk przyrodniczych - od rolnictwa, środowiska i nauk weterynaryjnych, po ekonomię stosowaną, rekreację/turystykę i żywienie?

Subskrybuj RSS - blogi

WYDZIAŁY