Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Drzwi Otwarte na Wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Drzwi Otwarte na Wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu

sty
sty/25 10:00 - sty/25 14:00

Budynek Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu
ul. Wojska Polskiego 31

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś co chcesz studiować… Pasjonuje Cię żywność, żywienie człowieka, dietetyka lub bezpieczeństwo żywności, to zapraszamy na DRZWI OTWARTE Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu.

Będziemy dla Was dostępni 25 stycznia w godzinach od 10:00 do 14:00 w budynku Wydziału przy ulicy Wojska Polskiego 31 w Poznaniu.

Przyjdź! Poznaj Nas! Porozmawiaj i poczuj tę atmosferę! Weź udział w ciekawych pokazach i wykładach!

Zapraszamy!

Powiązane materiały