Październik 2023

Kino Muza, ul. Św. Marcin 30

CULTURE4CLIMATE

CULTURE4CLIMATE logo

Festiwal C4C , który rozpoczyna się 3 listopada, jest inicjatywą spajającą dwa obszary: kulturowy oraz środowiskowo-klimatyczny. Organizatorzy wychodzą z założenia, że kształtowanie świadomości ekologicznej i klimatycznej oraz postaw prośrodowiskowych jest możliwe tylko wtedy, gdy przyjmie się perspektywę zrozumiałą i akceptowalną dla lokalnych społeczności.

paź/26 15:00 - paź/26 17:00

online

Wykład pt. "Pacjent neurologiczny w gabinecie lekarza internisty. Podstawowe informacje dla lekarza praktyka"

Drodzy Studenci, Doktoranci i Pracownicy Naukowi jako Opiekunowie Studenckiego Koła Naukowego Zootechników i Biologów oraz Medyków Weterynaryjnych prowadzonych na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić na kolejne spotkanie odbywające się w ramach cyklicznych wykładów zatytułowanych „seminaria SKN”.

paź/26 15:00 - paź/26 17:00

Collegium Maximum, sala A
ul. Wojska Polskiego 28

Wykład otwarty pt. „Oleje jadalne - produkcja i wartości odżywcze” w ramach Przyrodniczego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Zapraszamy na wykład otwarty prof. UPP dra hab. Dominika Kmiecika pt. „Oleje jadalne - produkcja i wartości odżywcze” w ramach Przyrodniczego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

paź/24 12:00 - paź/24 13:00

Katedra Ekologii i Ochrony Środowiska UPP
sali 222
ul. Piątkowska 94, wejście C

Seminarium naukowe pt. "Przywracanie bioróżnorodności ekosystemów wodnych w miastach poprzez zastosowanie rozwiązań bliskich naturze”

Katedra Ekologii i Ochrony Środowiska oraz Katedra Zoologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu serdecznie zaprasza na seminarium naukowe pt. "Przywracanie bioróżnorodności ekosystemów wodnych w miastach poprzez zastosowanie rozwiązań bliskich naturze”.

paź/12 15:00 - paź/12 17:00

Collegium Maximum