Festyn „Na ludowo, dla dzieci”

wrz
wrz/02 11:00 - wrz/02 18:30

Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie

Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie zaprasza w dniu 2 września [sobota] w godzinach 11.00-18.30 na Festyn „Na ludowo, dla dzieci”.

W trakcie festynu Dzieci z rodzicami będą mogli pożegnać wakacje i przygotować się do nowego roku szkolnego!

Dla naszych gości zaplanowaliśmy wiele atrakcji – spektakle teatralne, warsztaty i pokazy rękodzieła, zabawy, karuzele oraz występy młodzieżowych zespołów folklorystycznych, w tym występy ZPiT Łaniki!

W tym dniu udział w wydarzeniu dla naszych Gości jest bezpłatny!

Więcej informacji o wydarzeniu pod linkiem: https://muzeum-szreniawa.pl/bezplatna-impreza-plenerowa-na-ludowo-dla-dzieci-2-wrzesnia-2023-r/

Zapraszamy!

W imieniu Dyrekcji i Pracowników Muzeum:

dr Paweł Siemiński, Zastępca Dyrektora ds. Muzealniczych