Koncert zespołu JULIA & SWEET PIANO JAZZ - listopadowe projekty artystyczne Centrum Kultury Studenckiej UPP

lis
lis/12 17:00 - lis/12 20:00

Scena Kolegium Rungego ul. Wojska Polskiego 52

Centrum Kultury Studenckiej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu przygotowało w listopadzie dwie muzyczne propozycje, jedną z nich jest Jazzowo-zaduszkowy koncert zespołu JULIA & SWEET PIANO JAZZ.

Wydarzenia kulturalne, organizowane przez Centrum Kultury Studenckiej UPP, stanowią wyraz zaangażowania Uczelni w krzewienie kultury, dając studentom i społeczności lokalnej okazję do czerpania inspiracji ze sztuki.

12 listopada (niedziela) o godz.17.00 wystąpi zespół JULIA & SWEET PIANO JAZZ.

Koncert będzie pierwszym z cyklu ZADUSZKI na SCENIE KOLEGIUM RUNGEGO, który na stałe ma zagościć w programie. Jazzowo-zaduszkowy koncert to spotkanie z muzyką oraz autorską, sentymentalną i nastrojową poezją w wykonaniu członków poznańskiej formacji jazzowej.

W programie koncertu usłyszymy słynne polskie i światowe standardy muzyki „wiecznie żywej” i zapisanej we własnej aranżacji na złotej pięciolinii muzycznych wspomnień, w wykonaniu kwartetu poznańskich instrumentalistów jazzowych oraz Julii Gąski – utalentowanej i wielokrotnie nagradzanej przedstawicielki młodego pokolenia poznańskiej wokalistyki jazzowej, obecnie studentki jazzu i muzyki estradowej na Uniwersytecie w Zielonej Górze.

Bilety można nabyć na platformie BILETY24 oraz w kasie z terminalem przed koncertem. Zapraszamy!

juliasweet_cksupp_skr_v1_2023_zaduszki_web.png