X Bal Przyrodnika

sty/12 19:00 - sty/13 03:00

Hotelu Delicjusz
ul. Poznańska 1, 62-060 Trzebaw

Konwent Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu ma zaszczyt zaprosić wszystkich studentów, doktorantów, pracowników, jak i sympatyków Uniwersytetu na "Bal Przyrodnika 2024".

To wyjątkowa, jubileuszowa edycja znanego wszystkim Balu Przyrodnika Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu! W tym roku przenosimy naszą Uczelnię w nieziemskie rejony, gdyż tematem przewodnim balu będzie "Heaven" . Królować będzie biel i błękit  a gwiazdy, obłoki i niebiańska atmosfera zagoszczą na parkiecie, tworząc niepowtarzalny klimat.

Bal odbędzie się w piątek, 12.01.2024 roku w Hotelu Delicjusz (ul. Poznańska 1, 62-060 Trzebaw)

W tym roku zapisy na Bal odbywają się przez formularz zgłoszeniowy.

Cena biletu to 250 zł za osobę.

Cena biletu obejmuje:

• Wyżywienie (ciepły obiad, zimne zakąski, deser, napoje niegazowane),
  • DJa,
  • Fotografa (a nawet dwóch!),
  • Całonocną, genialną zabawę w gronie UPP.

Ilość miejsc jest ograniczona, a zapisy trwają do czwartku, 4. stycznia 2024 roku.