Zapraszamy na targi BUDMA!

sty
sty/30 10:00 - lut/02 18:00

Międzynarodowe Targi Poznańskie

pawilon 5, stoisko 116

Centrum Innowacji i Transferu Technologii UP w Poznaniu zaprasza na targi BUDMA do Strefy Nauki i Startupów!

W jednym miejscu spotkać będzie można innowatorów z aż 12 polskich uczelni. Zajrzyjcie do Strefy i porozmawiajcie o konkretnych możliwościach współpracy badawczo-rozwojowej w zakresie nowych produktów, technologii i usług. Swoich przedstawicieli w Strefie będzie miał również Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu.

Zaprezentujemy następujące tematy:

1. Dekarbonizacja procesów budowlanych w praktyce (prof. dr hab. Radosław Mirski)

2. Cieplarnia izolowana pianą jako przykład innowacji w branży ogrodniczej (prof. UPP dr hab. Włodzimierz Krzesiński)

3. Urban Farming jako alternatywa dla tradycyjnego rolnictwa i czynnik kształtujący krajobraz miast (prof. UPP dr hab. Tomasz Kleiber)

Przewidziane są również wystąpienia eksperckie w ramach Strefy (Scena, pawilon 5)

W szczególności we wtorek 30 stycznia zapraszamy na następujące referaty:

13:15-13:30 Budownictwo naturalne a budownictwo energooszczędne - czy da się to pogodzić? (prof. dr hab. Radosław Mirski)

13:30-13:45 Zielone ściany - kaprys czy konieczność? (prof. UPP dr hab. Włodzimierz Krzesiński)

Za Strefę odpowiada Porozumienie Spółek Celowych i PACTT Porozumienie Akademickich Centrów Transferu Technologii - razem to ponad 120 jednostek zajmujących się komercjalizacją wyników badań naukowych i transferem wiedzy z polskich uczelni i instytutów badawczych.

Dowiedz się więcej i już dziś zarejestruj się na indywidualną rozmowę z ekspertami! Szczegóły https://mtp-link.pl/xncwi

Do zobaczenia na Międzynarodowych Targach Poznańskich - pawilon 5, stoisko 116!