Studencki pomysł na wodór - konkurs

Samorząd Województwa Wielkopolskiego ogłasza konkurs "STUDENCKI POMYSŁ NA WODÓR", który kierowany jest do studentów uczelni wyższych z terenu województwa wielkopolskiego.

Celem Konkursu jest popularyzacja rozwiązań z zakresu gospodarki wodorowej, promocja postaw przedsiębiorczych i podnoszenie świadomości studentów wielkopolskich uczelni wyższych dotyczącej wyzwań związanych ze zmianami klimatycznymi i wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.

Zadaniem w konkursie jest przygotowanie nowatorskiego projektu na wykorzystanie technologii wodorowej we wszystkich sferach życia społeczno-gospodarczego.

Zespół projektowy może liczyć od 2 do 5 studentów.

Termin nadsyłania prac: 5 kwietnia 2024 r.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://h2wielkopolska.pl/aktualnosci/studencki-pomysl-na-wodor/.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!