Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Konkurs na najlepszy plakat "Wykorzystanie wody dla pokoju" | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Konkurs na najlepszy plakat "Wykorzystanie wody dla pokoju"

W ramach Światowego Dnia Wody, który odbędzie się 22 marca na Wydziale Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej UPP, organizatorzy przygotowali KONKURS dla uczniów szkół średnich.

Celem konkursu jest przygotowanie ciekawego i oryginalnego plakatu. Hasłem przewodnim konkursu jest „WYKORZYSTANIE WODY DLA POKOJU”Przewidywane są atrakcyjne nagrody rzeczowe i vouchery dla uczniów, którzy przedstawią samodzielne, wyjątkowe i interesujące prace.

Termin nadsyłania prac upływa 13 marca 2024 roku.

Szczegóły oraz regulamin znajdują się pod linkiem Regulamin konkursu na najlepszy plakat "Woda dla pokoju".

Zachęcamy również do udziału w wydarzeniu! Szczegóły: Światowy Dzień Wody na Wydziale Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej

dzien_wody_2024_plakat_konkurs_2.jpg

dzien_wody_2024_plakat_bez_patronow_2.jpg