Przydziały miejsc w Domu Studenckim "Przylesie" na rok akademicki 2018/19

Od 7-30 maja 2018, (od poniedziałku do piątku w godzinach 7-13) administracja Domu Studenckiego „Przylesie” przyjmować będzie kwestionariusze przydziału  miejsc do pokoi w DS. na  rok akademicki 2018/19.
Kwestionariusz można pobrać w recepcji DS.

Informujemy że:

1. Na dzień ogłoszenia wyników opłaty za czynsz studencki muszą być uregulowane w całości. Brak opłaty będzie skutkował wykreśleniem z listy przydziałów.
  2. Osoby które złożą kwestionariusz w kilku akademikach zostaną skreślone z listy przydziału.
    Zastrzegamy sobie prawo do weryfikacji danych. Podanie fałszywych informacji skutkuje odrzuceniem kwestionariusza.
  3. W roku akademickim 2018/19 nie obowiązują zaliczki.
  4. Studenci I roku składają wnioski o akademik w Sekcji Studenckich Spraw Bytowych (termin zostanie podany przez Sekcję w odrębnym komunikacie).
  5. W przypadku wcześniejszej rezygnacji z miejsca w DS. prosimy mailowy na adres przylesie@up.poznan.pl . Nie zgłoszona rezygnacja z miejsca skutkować będzie brakiem możliwości ubiegania się o miejsce w następnych latach we wszystkich Domach Studenckich Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Listy przyjętych do akademika, wraz z numerem przydzielonego pokoju zostaną ogłoszone 29 czerwca 2018.
Listy będą dostępne na stronie www akademików.