Konferencja „Forum Nauki o Klimacie 2024”

Serdecznie zapraszamy uczniów i nauczycieli na konferencję „Forum Nauki o Klimacie 2024”, która odbędzie się dnia 14/03/2024 na terenie Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Będzie to okazja do szerokiej dyskusji na temat najważniejszych kwestii dotyczących przemian klimatycznych w Europie i na świecie. W czasie konferencji będzie też możliwość wymiany opinii i będzie czas na dyskusję jak młodzież szkolna może wpływać i kreować zachowania proekologiczne oraz klimatyczne.

Wstęp na konferencję jest wolnynie jest wymagana rejestracja, lecz prosimy o mailowe potwierdzenie (kancelariapfk1@interia.pl) z podaniem ilości uczestników.

Zapraszamy wszystkich, dla których dobro Ziemi i łagodzenie zmian klimatycznych leży na sercu!

Agenda wydarzenia:

agenda_fnok_pfk_upp.jpg