Konsultcje w Uczelnianej Poradni Dietetycznej

Uczelniana Poradnia Dietetyczna serdecznie zaprasza na cykl darmowych konsultacji żywieniowych  przeprowadzanych przez studentów II roku studiów magisterskich dietetyki w ramach ćwiczeń Dietoprofilaktyka i leczenie chorób niezakaźnych i żywieniowozależnych.

Półgodzinne konsultacje wraz z analizą składu ciała odbywać się będą w czwartki: 14 marca, 21 marca, 4 kwietnia i 18 kwietnia, w godzinach między 10:45 a 13:00. Mamy również dostępne terminy weekendowe: 6 kwietnia, 21 kwietnia i 11 maja od 14:15 do 19:00.

Każdy z uczestników otrzyma indywidualne zalecenia i jadłospis, a wszystko pod okiem naszych specjalistów. Wiosna to znakomity czas na poprawę nawyków żywieniowych!

Chętnych prosimy o kontakt na maila: poradnia.dietetyczna@up.poznan.pl w celu ustalenia godziny wizyty.