Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility CKS UPP zaprasza na koncert pt. "Być może…”z muzyką rozrywkową a`cappella | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

CKS UPP zaprasza na koncert pt. "Być może…”z muzyką rozrywkową a`cappella

lut
lut/04 17:00 - lut/04 19:00

Kolegium Rungego, ul. Wojska Polskiego 52

Naszymi planami dzieliliśmy się  po inauguracji sezonu artystycznego. Teraz zaczynają one nabierać wymiernych kształtów.

Prezentować będziemy projekty nietuzinkowe, być może tzw. niszowe, które nie mają komercyjnego zadęcia a prezentują artystycznie znakomity poziom.

Już w lutym proponujemy trzy projekty. Nasz cykl artystyczny rozpoczynamy koncertem, w karnawałowym nastroju, w którym wystąpi zaprzyjaźniony z nami Poznański Chór Kameralny Fermata działający przy Uniwersytecie Artystycznym im. Magdaleny Abakanowicz, z którym współpracujemy od dawna na różnych płaszczyznach artystycznej kreacji. Wystąpi z koncertem karnawałowym pt.: „Być może…”z muzyką rozrywkową a`cappella.

Zachęcamy do zapoznania się z innymi zaplanowanymi wydarzeniami - LINK