Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Środkowoeuropejske Forum Technologii Wodorowych H2Poland | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Środkowoeuropejske Forum Technologii Wodorowych H2Poland

kwi
kwi/24 09:00 - kwi/25 15:00

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Poznan Congress Center

W dniach 24-25 kwietnia br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie pierwsze w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie poświęcone w całości technologiom wodorowym i dekarbonizacyjnym.

Forum to platforma wymiany eksperckiej wiedzy, która skupia przedstawicieli administracji rządowej i jednostek samorządu terytorialnego, przedsiębiorców, środowisko nauki oraz biznesu otwartego na nowoczesne, przyjazne środowisku technologie.

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, wspólnie z Politechniką Poznańską i Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, przez dwa dni będzie promował osiągnięcia naukowe, nowe technologie i  rozwiązania w zakresie wodoru i odnawialnych źródeł energii podczas  Środkowoeuropejskiego Forum Technologii Wodorowych.

Na stoisku będzie można porozmawiać z ekspertami na temat m.in.” badań B+R w  produkcji biopaliwa gazowego, zgazowywania biomasy czy innowacyjnej koncepcji oczyszczania i przetwarzania ścieków na potrzeby własne oraz produkcję wodoru z (wodór podwójnie zielony).

Serdecznie zapraszamy 24 i 25 kwietnia br. do Poznan Congress Centre na stoisko UPP.

Powiązane materiały

ZałącznikRozmiar