Kolejny Piknik dla Pracowników UPP za nami

III Piknik UPP podobnie jak w roku ubiegłym, zbiegł się z końcem roku szkolnego, co z pewnością pozwoliło dzieciom pracowników naszej Uczelni jak i samym pracownikom wziąć w nim udział  już w nastroju wakacyjnym.

Hasło do rozpoczęcia popłynęło z sceny na której sygnały myśliwskie wykonał Zespół Trębaczy Myśliwskich VENATOR.

Gry i zabawy, przyciągnęły dzieci i dorosłych. Było sporo okazji do wykazania się zręcznością, a konkursy miały swoich nagrodzonych zwycięzców.

o występie ZTM Venator na scenie pojawili się nasi najmłodsi artyści z ZPiT Łaniki, przedstawiając scenki rodzajowe i tańcząc w choreografii kierującej zespołem Elżbiety Uryzaj-Nowak. Po ZPiT Łaniki swoje tańce konkursowe pokazali tancerze Wielkopolskiego Klubu Tańców Polskich pod kierunkiem Marty Budziak. Były też scenki rodzajowe w wykonaniu młodszych członków zespołu.

Oczywiście Piknik nie mógł się obejść bez gospodarza JM Prof. dr hab. Krzysztofa Szoszkiewicza, który powitał uczestników pikniku otwierając go oficjalnie w towarzystwie Panów  Prorektorów Prof. dr hab. Piotra Golińskiego, Prof. dr hab. Romana Gornowicza i Prof. dr hab. Piotra Ślósarza.

Było jak co roku sporo atrakcji dla dzieci ale również czas dla tanecznych „swawoli”, które prowadził zaproszony DJ.

Na scenie, oprócz zespołów Centrum Kultury Studenckiej, wystąpili wykonawcy gościnni:  Julia & Sweet Piano Jazz w repertuarze popularnym, Charlie Harmonica Blues, i Mistrzynie Polski w Cheerleadingu - Kolejorz Girls. Wszystkich gości wyróżniał fakt, że członek każdego z zespołów jest pracownikiem lub studentem naszej Uczelni.

Pogoda, nieco pokrzyżowała plany i ZPiT Łany im. Wiesława Kaszubkiewicza nie mógł wykonać  zaplanowanej Nocy Kupały, ale  aura która towarzyszyła uczestnikom Pikniku, każe przypuszczać, że był niewątpliwie udany.

Organizatorem III PIKNIKU UPP był Dział Gospodarczy i Zaopatrzenia przy współpracy Centrum Kultury Studenckiej, Działu Marketingu i Komunikacji, Centrum Kultury Fizycznej  i Ogrodu Dendrologicznego. .

Wszystkim współpracownikom skadam serdeczne podziękowania.

FOTORELACJA Z WYDARZENIA

Paweł Antkowiak CKS