Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Prof. dr hab. Maciej Skorupski Przewodniczącym Rady Uczelni Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kadencję 2021 -2024 | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Senat Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (SGGW) powołał członków Rady Uczelni na kadencję 2021-2024. W skład nowej Rady Uczelni, która swoją kadencję rozpocznie 1 stycznia 2021 roku, jako Przewodniczący wszedł prof. dr hab. Maciej Skorupski z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Powołanie prof. dr. hab. Macieja Skorupskiego na Przewodniczącego Rady Uczelni SGGW to efekt jego zaangażowania w prace pierwszej Rady tej uczelni, której jest członkiem od początku jej powstania w roku 2019. Prof. M.Skorupski na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu pełni rolę kierownika Katedry Łowiectwa i Ochrony Lasu, Wydział Leśny i Technologii Drewna.