Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Spotkanie noworoczne Wspólnoty Akademickiej w formie on-line | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Spotkanie noworoczne Wspólnoty Akademickiej w formie on-line

21 stycznia za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams oraz serwisu Youtube odbyło się spotkanie noworoczne dla wspólnoty akademickiej poświęcone podsumowaniu działalności Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu w 2020 roku oraz przekazaniu informacji o planach na bieżący rok. Dzięki wykorzystaniu narzędzi on-line większa niż zwykle grupa pracowników miała okazję wziąć udział w spotkaniu. Inicjatywa ta jest kolejnym ważnym krokiem zmierzającym do poprawy jakości i usprawnienia wewnętrznej komunikacji.

Pandemia koronawirusa wpłynęła niemal na każdą dziedzinę naszego życia i spowodowała wiele zmian, w tym w działalności Uczelni. Rektor UPP prof. dr hab. Krzysztof Szoszkiewicz podsumowując ubiegły rok przedstawił jakie działania zostały podjęte w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania uniwersytetu w trakcie pandemii. Zaprezentowane zostały wydarzenia, liczby, nowe gremia powołane na kadencję 2020-2024, a także zeszłoroczne osiągnięcia pracowników oraz studentów. Uczestnicy spotkania zapoznani zostali również z bieżącymi i planowanymi na ten rok przedsięwzięciami, takimi jak prace nad strategią czy trwające rozmowy na temat federacji. Stawiając również na partnerską i otwartą komunikację po prezentacji była możliwość zadawania pytań.

„Słowa uznania i podziękowania kieruję do wszystkich członków naszej wspólnoty zaangażowanych w funkcjonowanie i rozwój naszego Uniwersytetu. Życzę wszystkim, żeby ten rok był normalny i aby spełniły się wszystkie Państwa zamierzenia i plany” – zakończył swoje wystąpienie Rektor UPP.

Spotkanie miało charakter informacyjny i ma mieć charakter cykliczny.

Rzeczniczka prasowa UPP