Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Uroczyste pożegnanie pracowników przechodzących na emeryturę | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Uroczyste pożegnanie pracowników przechodzących na emeryturę

W Kolegium Rungego 29 września br. odbyła się uroczystość pożegnania pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, którzy w tym roku przeszli na emeryturę. W gronie zasłużonych emerytów znalazły się 34 osoby.

Wszystkie lata poświęcone pracy na Uniwersytecie zostały docenione przez rektora UPP prof. dr hab. Krzysztofa Szoszkiewicza wraz z towarzyszącymi mu prorektorami, kwestor,    kanclerzami oraz dziekanami i prodziekanami wydziałów UPP. Spotkanie było ich wyrazem wdzięczność dla pracowników przechodzących na emeryturę za te wszystkie lata poświęcone pracy na rzecz Uczelni oraz za ich aktywne uczestnictwo w życiu akademickim. Wpływ tych osób pozostanie z nami na zawsze i wciąż będzie kształtować naszą Uczelnię.

Rektor UPP wraz z prorektorem ds. kadr i rozwoju, prof. dr. hab. Romanem Gornowiczem, wręczyli emerytowanym pracownikom listy gratulacyjne z podziękowaniami oraz prezent upamiętniający tę okazję. W imieniu pracowników przechodzących na emeryturę, głos zabrał prof. dr hab. Cezary Mądrzak, który powiedział, że patrząc wstecz, trudno uwierzyć, jak szybko minął ten czas, ale wspomnienia z tych lat pozostaną na zawsze w pamięci.

Iwona Cieślik, rzeczniczka prasowa UPP

​​​​​​​ ​​​​​​​ ​​​​​​​ ​​​​​​​ ​​​​​​​ ​​​​​​​ ​​​​​​​ ​​​​​​​ ​​​​​​​ ​​​​​​​ ​​​​​​​ ​​​​​​​ ​​​​​​​ ​​​​​​​ ​​​​​​​ ​​​​​​​ ​​​​​​​ ​​​​​​​ ​​​​​​​ ​​​​​​​