Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Gwiazdor Przybędzie do Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu w dniu 13 stycznia 2024 roku!!! | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Rada Zakładowa ZNP przy życzliwej pomocy JM Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego zapraszają do wspólnej zabawy członków naszego Związku oraz pracowników UPP z młodszymi dziećmi na tradycyjne spotkanie z Gwiazdorem.

spotkanie z Gwiazdorem

Spotkanie odbędzie się w sobotę 13 stycznia 2024 r. w Kolegium Rungego w godzinach od 15:00 do 18:00.

Zapewniamy animatorów - Gwiazdora i Śnieżynkę, którzy zorganizują miło czas dla naszych milusińskich i ich rodziców.

Przewidziane są gry, konkursy i wspólne zabawy. Gwiazdor opowie świąteczną opowieść, lecz by mógł wypełnić swoje główne zadanie i rozdać dzieciom prezenty, prosimy Rodziców o przygotowanie skromnych podarków we własnym zakresie.

Podarki powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka.

Ważne - aby impreza się udała, prosimy chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu o zadeklarowanie swojego uczestnictwa w sekretariacie ZNP, Kolegium Maximum IV piętro, pok. 403 lub telefonicznie (tel. wew. 70-49 lub 605 995 092) od wtorku do czwartku w godzinach od 8:00 do 13:00 do 05 stycznia 2024 r.

ZałącznikRozmiar
PDF icon gwiazdor_przybedzie.pdf417.48 KB