Ogłoszenie Działu ds. Funduszy Strukturalnych

Szanowni Państwo,

Dział ds. Funduszy Strukturalnych od października 2017 roku realizuje ogólnouczelniany projekt Najlepsi z natury! Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Jednym z działań zaplanowanych w projekcie, które już zainicjowaliśmy na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach, jest zaproszenie wykładowców z zagranicy w celu prowadzenia zajęć w ramach programów kształcenia.

W załączeniu przesyłamy skrótowe informacje na temat wizyt wykładowców z zagranicy i zachęcamy do planowania przyjazdów wykładowców w roku akademickim 2019/20, ewentualnie jeszcze w tym roku akademickim, za indywidualnym uzgodnieniem.

Katalog kosztów możliwych do sfinansowania w związku z pobytem wykładowcy podano w załączniku.

W ramach projektu nie ma możliwości zapewnienia usługi tłumaczenia zajęć prowadzonych przez wykładowcę.

Informacji udzielają pracownicy Działu ds. Funduszy Strukturalnych - osoby do kontaktu podano w załączniku.