Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility II edycja międzynarodowego wydarzenia Sustainable Economy in Horizon Europe | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

II edycja międzynarodowego wydarzenia Sustainable Economy in Horizon Europe

Branżowy Punkt Kontaktowy Zrównoważona Gospodarka zaprasza do udziału w konferencji, która odbędzie się w Warszawie w dniach 25-26 października 2023r. Celem konferencji będzie podniesienie świadomości przedstawicieli nauki i biznesu w zakresie możliwości finansowania projektów B+R w ramach Horyzontu Europa oraz prezentacja możliwości wynikających z udziału w partnerstwach europejskich. INSE'2023 to także wyjątkowa szansa na nawiązanie bezpośrednich kontaktów i relacji biznesowych podczas spotkań networkingowych i matchmakingowych oraz wymianę pomysłów na projekty podczas sesji pitchingowych. Szczegółowe informacje o wydarzeniu oraz rejestracja dostępne są na stronie wydarzenia.